Dzisiaj Grzegorz Biegański miał okazję podpisywać kolejną umowę w sprawie współpracy w Gali Sportów Walki WEST FIGHTING MMA 4 28.10.2018r Gorzów Wlkp.

Przedsiębiorstwo Ślusarstwo Usługowe Hajduk Sp. z o.o. Sp. k. działające w obecnej formie prawnej od 2010 r., powstało w 1979 roku jako producent i dostawca usług branży metalowej. Jest to nowoczesny, wysoko rozwinięty technologicznie zakład wyposażony w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia. Świadczymy usługi z zakresu laserowego wycinania, gięcia oraz spawania blach. Oferujemy wykonywanie gotowych wyrobów włącznie z nanoszeniem powłok malarskich.

Firma nasza posiada ok. 5800 m2 powierzchni produkcyjno – administracyjnych. Dzięki dobrze wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz nowoczesnemu wyposażeniu zakładu oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Firma nasza specjalizuje się w produkcji wkładów kominkowych. Przez lata produkcji zdobyliśmy bardzo bogate doświadczenie w produkcji wysokojakościowych produktów stalowych. W uznaniu naszych zasług i sumienności firma nasza zdobyła szereg nagród oraz certyfikatów:

Certyfikat Fair Play
Polski Sukces – nagroda za osiągnięcia polskich firm
IX edycja konkursu Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej

strona firmowa

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this