Plan walki zawodników 2024

Plan Gali Sportów Walki „WEST FIGHTING MMA 7”
Gorzów Wlkp. 27 kwietnia 2024 roku

26 kwietnia 2024r. (piątek)

12.00 – nieoficjalne ważenie w klubie Biegański Jamniuk Gorzów ul Głowackiego 9.

17.00 – oficjalne ważenie w VIVA DISCO w Gorzowie Wlkp. ul. Mostowa 4

27 kwietnia 2024r. (sobota)
Hala ZS nr 20 w Gorzowie Wlkp. ul Szarych Szeregów 7.

14.30 – spotkanie organizacyjne w sprawie scenariusza odbycia się Gali
             (obecność wszystkich zawodników obowiązkowa!!!!!)

15.00 – odprawa sędziowska MMA & K1

15.30 – sprzedaż biletów w kasach i wprowadzanie kibiców na trybuny

16.00 – walki juniorskie – KARTA WSTĘPNA

MMA/K1
1. kat. 63 kg junior 14 lat
Dominik Zastróżny (Biegański Jamniuk Gorzów) : Oskar Nowak ( Iron Fight Team Strzelce Krajeńskie)

MMA
2. kat.70 kg
Sebastian Nakwaski (KSW WildBears Kostrzyn) : Patryk Parysek (Streetfighters Słubice)

16.30 – Prezentacja zawodników – KARTA GŁÓWNA

16.50 – Rozpoczęcie Walk

K1

1. Kat. do.75 kg
Maciej Ludwiczak (Berserkers Szczecin): Patryk Szabunia (Iron Fight Team Strzelce Kraj.)

 

MUAY-THAI

2. Kat do 69 kg
Norbert Wojtysiak (Biegański Jamniuk Gorzów) vs Patryk Gałczyński (Hardcore Fighters Gorzów)

17.20 – MMA

3. Kat. 64 kg.
Patryk Zaborowski (KSW WildBears Kostrzyn) : Nowakowski Oskar – Andzia Gym-Husaria Fight Team (Pyrzyce)

4. Kat. 70 kg.
Krystian Bondyra (Boran Team)  : Mikołaj Kosakiewicz (MMA Koch Team Szczecin)

5. Kat do 70kg 
Sandro Weszka (MMA Devil Wronki/ Międzychód) : Krystian Studziński ( Malinowski Team Żary/ Zagań)

18.00 – LICYTACJA !!! i zbieranie środków przez wolontariuszy na Centrum Opieki nad Dzieckiem i Rodziną

WYSTĘP ARTYSTYCZNY !!!

18.20 – K1

6. Kat. do 75 kg.

Fabian Radomski (Dragon Gorzów) : Hubert Pawłowski (Streetfighters Słubice)

7. Kat. do 63,5kg
Julian Studziński (Biegański Jamniuk Gorzów) vs Alan Chojecki (Iron Fight Team Strzelce Krajeńskie)

18.50 Boks

8. kat. do 95 kg.
Mateusz Szmyd (Holka Team Gorzów) : Igor Łuc (Gorzów)

MMA

9. kat. do 76 kg
Oliwier Hryckiewicz (Kozak Gorzów) : Jakub Mucha (Gutek Fight Club Szczecin)

19.10 – LICYTACJA !!! i zbieranie środków na chorą Oliwię

WYSTĘP ARTYSTYCZNY

19.30 – MMA

10. Kat. do 86 kg
Arkadiusz Zając (MMA Devil Wronki/Międzychód) : Marcin Paliwoda (STEIN Academy RYDUŁTOWY)

11. kat do 88 kg.
Miłosz Wierzbicki (MMA Koch Team Szczecin) : Bartosz Szustak (Boran Team)

12. kat. 65 kg
 Agata Zygmunt (Berserkers Team Stargard Szczeciński) : Joanna Przewłócka (Crosscore Fight Gym Gdańsk)

13. kat. Ciężka (do 125kg)
Dzik Gorzowski (Adrenalina 13 Gorzów Wlkp.) : Jarosław Pluciński (Zielona Góra)

14. Waga ciężka
Krzysztof Stolarek  (Ankos MMA Poznań) : Igor Krukowski (Kickboxing Szczuczyn)

Planowane zakończenie Gali około 21.00

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this